Najlepsze gry na Xbox one dla dzieci. Disney, Psi Patrol, Lego, wyścigi. Abonamenty Xbox-opisy

Zakup konsoli Xbox one jest jedną z najlepszych opcji, jeśli mowa o dobrej rozrywce. Wsparcie Microsoftu będzie kontynuowane przez najbliższe lata, a abonament Xbox, o czym będzie powiedziane poniżej, jest z pewnością tym, co czyni konsolę jeszcze atrakcyjniejszą i to dla wszystkich grup wiekowych. Cena samej konsoli, zwłaszcza tuż po świątecznym okresie jest zdecydowanie warta uwagi. Najlepsze gry na Xbox one dla dzieci to dosyć szeroki temat. Istnieje jednak na rynku kilka, tzw. pewniaków, które sprawiają mnóstwo radości i frajdy dla najmłodszych graczy.

Top gry Xbox one dla dzieci:

1.Uczenie przedsiębiorczości możemy podać w atrakcyjnej formie. Przykładem gry, która tego dokonuje jest Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection(2017). Zadaniem gracza jest budowanie wybiegów dla zwierząt, przy użyciu zasad ekonomii.
2.Just Dance 2020(2019) to niezwykle energetyczna gra. W rytm ulubionych przebojów dzieci mogą wyżyć się do woli, tańcząc i śpiewając.
3.Rush: A Disney Pixar Adventure ( 2017). Gra dla najmłodszych miłośników Złomka, Dory, Chudego, produkcji ,,Ratatuj” i ,,Niemamocni” Fantastyczna zręcznościówka o wielu poziomach trudności.
4. Zastanawiając się, jakie są najlepsze gry na Xbox one dla dzieci nie sposób pominąć Psiego Patrolu. Ten uwielbiany przez najmłodszych serial, od wielu sezonów cieszy się rosnącą popularnością. Psi Patrol: Rusza do akcji! (2018) to ciekawa gra platformowa na licencji serialu od Nickelodeon o tym samym tytule. Dostajemy tu do wyboru kilka misji ratunkowych, w których odgrywamy rolę znanych szczeniąt.
5.De Blob( 2017). Xbox one jakie gry? Z pewnością jest to niezwykła pozycja, w której zadaniem gracza jest rozwiązywanie zagadek logicznych. Pozycja zawiera też elementy gry platformowej. Tytułowy De Blob, to nic innego jak kulka farby, która musi zamazać w okolicy jak najwięcej obiektów. Całość nie jest jednak tak prosta, ponieważ na Błona czyhają niebezpieczeństwa.
6.Minecraft (2009) gry nie trzeba chyba specjalnie nikomu przedstawiać. Będzie idealna dla dzieci w wieku 8- 10 lat. Przygodę z Minecraft najlepiej zacząć od trybu kreatywnego.
7.Gry z serii Lego. Istnieje mnóstwo możliwości, co do wyboru tytułu gry. LEGO Worlds, LEGO Przygoda Movie, LEGO Harry Potter, i wiele, wiele innych. Wszystko zależy od preferencji dziecka. Gry LEGO zdecydowanie biją rekordy popularności.
8.Auta 3 Wysokie Obroty to typowa gra wyścigowa. Mamy do dyspozycji 20 licencjonowanych pojazdów oraz sporą ilość trybów gry, m.in jazdę na czas, zwykle wyścigi,wyścigi z powerupami. Dodatkowym atutem pozycji jest tor wyczynowy Thomasville, na którym dzieci mogą wykonywać kaskaderskie sztuczki.
Top gry Xbox one dla dzieci to nie wszystko. Microsoft przygotował szereg abonamentów dostosowanych do indywidualnych wymagań użytkowników konsoli do gier.
Abonament Xbox:
-Xbox live/ Xbox live Gold. Za osiągnięcia w grach zbieramy punkty i możemy tworzyć swoje gamertagi ( loginy). Opłacanie członkostwa w wersji Gold, zapewnia szeroki dostęp do rozrywek: 4 darmowe gry w miesiącu, oferty promocyjne w Xbox Games Store, nagrywanie rozgrywek i dzielenie się multimediami.
-Xbox Game Pass. To kilkadziesiąt gier, do których mamy dostęp za stałą, miesięczną opłatą. Najbardziej łakomym kąskiem są wszystkie gry wydawane przez Microsoft Studios w dniu premiery!
-Xbox Game Pass Ultimate. To usługa oferująca Xbox Game Pass Xbox Live Gold w pakiecie. Wychodzi taniej, niż wówczas, gdy kupowalibyśmy te usługi oddzielnie.
-EA Access. To także abonament z grami. Jest tańszy niż Game Pass. Znajdziemy tam pozycje wydawane przez Electronic Arts, również zeszłoroczne sportówki, starsze hity i niezależne produkcje.
Szukając odpowiedzi na pytanie: Xbox one jakie gry dla najmłodszych będą najlepsze, miejmy na uwadze, że dorośli także mogą świetnie bawić się z Xbox one. Dosyć bogata oferta pakietów i przystępna cena konsoli, to elementy, które czynią rozrywkę jeszcze bardziej dostępną, dostosowaną do indywidualnych preferencji. Tym samym sprawiają, że Xbox one jest niezwykle konkurencyjny na tle innych konsoli do gier.